Individuálny koučing

koučing Magdaléna BacováCítite, že stojíte na mieste a neviete sa pohnúť vpred? Hľadáte odpovede na otázky, týkajúce sa Vášho života, ale sami na to nestačíte?

MOJI KLIENTI OCEŇUJÚ KOUČING SO MNOU, NAJMÄ PRETO, ŽE: 

  • Rešpektujem ich individualitu, môj prístup hodnotia ako ľudský a profesionálny.
  • Verím v ich schopnosti byť šťastnými, úspešnými a bohatými.
  • Cítia zo mňa, že koučovanie je moja vášeň.
  • Sledujem vždy záujem klienta.
  • Ponúkam im cenný nadhľad a vediem ich k pointe veci.
  • Viem rýchlo analyzovať situáciu a položiť vhodne zacielenú otázku.
  • Začínajú pracovať s možnosťou voľby a tým získavajú zdroj sily a moc byť tvorcom svojho života v každej životnej situácii.
  • Ukazujem im iný rozmer života nie drámy, ale hry.
  • Inšpiruje ich môj prístup k životu.
  • Vnímajú viditeľné výsledky už po jednom sedení.

AKO S VAMI PRACUJEM: 

Väčšina z nás využíva len mizivú časť svojho potenciálu. Práve preto vznikol koučing, aby maximalizoval Vaše osobné zdroje. Deje sa to tým, že klient si pomocou koučingu identifikuje svoje osobné prekážky či už automatické podvedomé vzorce myslenia, návyky, alebo nespracované emócie. Vďaka tomu začína využívať svoje zdroje, ktorými sú jeho intuícia, zručnosti, schopnosti, emócie, ako aj fyzické telo oveľa efektívnejšie a vie tak dosiahnuť vytúžený cieľ.

Magdaléna Bacová

REFERENCIE KLIENTOV 

"Koučing v Lilium centre s Magdalénou Bacovou som využila v situácii, keď som stála pred rozhodnutím a mala som pocit, že mám príliš veľa možností a nejak som sa v nich "zamotala". Pomocou otázok a nesmierne ľudského, láskavého a profesionálneho prístupu kouča som dospela k nadhľadu nad celou situáciou a k rozhodnutiu, ktoré naozaj chcem, namiesto takého, ktoré od seba očakávam alebo ktoré odo mňa očakávajú iní. Koučing bol pre mňa veľmi prínosný a ak budem v tomto smere opäť niekedy potrebovať pomoc, rada sa do Lilium centra vrátim:-)" Dušana 
"Koučing u Magdalény Bacovej mi priniesol nové pohľady a postoje k situáciám, s ktorými sa denne stretávam. V mnohom mi to pripomína kulinárstvo. Aj kuchárov je viac, nie od všetkých mi jedlo s rovnakým zadaním chutí rovnako. Záleží od kvality kuchára. Po koučingu, s novými surovinami a postupmi sa učím pripravovať si chutnejšie a zdravšie emócie a reakcie, resp. viac si užívam všetko, čo deň prináša. Magdaléna pri koučingu vyciťuje veľmi citlivo, presne a pomerne rýchlo, čo treba zmeniť ak chcem dostať iný, resp. priaznivy výsledok. Nasmerovala ma k možnosti voľby v rôznych fázach prežívania situácií, v ktorých či už navonok alebo vnútorne reagujem podľa naučeného receptu. Naučila ma, že sa dá nielen najesť sa z toho čo si navarím svojimi emóciami a rozhodnutiami, ale že si to jedlo, teda konečný výsledok práce, ktorým je dobrovoľné rozhodnutie ako budem na situáciu reagovať či nereagovať po vyhodnotení "použitých" emócií, môžem aj užiť a bude mi po ňom príjemne. V čom je jedinečná pre mňa, tak to je jej mimoriadne široké srdce s vysokou dávkou srdečnosti, ľudskosti a láskavosti. Jej nadhľad obohacuje, jej zmysel pre humor spríjemňuje a odľahčuje preberanú tému. Vniesla mi do života inšpiráciu." Gabriela 

 

Cena: 45€