Stretnutia na tému: Láskyplné vzťahy s deťmi

Stretnutia na tému: Láskyplné vzťahy s deťmi

Stretnutia na tému: Láskyplné vzťahy s deťmi

Ako si zlepšiť vzťah s dieťaťom, keď prechádzate náročným obdobím?

Práve teraz totiž hľadáme milujúcich rodičov, ktorým môžeme pomôcť vytvoriť láskyplný vzťah s ich deťmi.
Rozchod rodičov, či iné náročné životné situácie prinášajú do rodiny napätie a emocionálne zranenia, ktorými si prechádzajú nielen rodičia, ale súčasne aj ich deti.
Klasický systém rodiny prestáva byť jediným modelom.
Rodičia sa rozchádzajú a vytvárajú si nové vzťahy, či budujú nové rodiny. Tu nastávajú nové náročné situácie, hlavne pre deti, ktoré riešia otázky, ako sa vysporiadať s rozchodom rodičov, prijať nového partnera jedného z rodičov, či ako žiť v úplne inej rodine.
Na základe mojej práce s klientmi som dospela k poznaniu, že mnoho problémov je ovplyvnených ich vzťahom s rodičmi. Vzťah s rodičom buduje v dieťati základ jeho sebahodnoty, čo ovplyvňuje to, ako si buduje svoje ďalšie vzťahy s partnermi, v biznise či s priateľmi. Učí dieťa, ako sa postaviť k rôznym životným situáciám a ako ich zvládať či nezvládať a napriek tomu sa so sebadôverou vedieť postaviť a čeliť im.
Vy, rodičia, máte v rukách obrovskú moc, pretože na vás záleží, či pomôžete vybudovať vašim deťom základ ich sebahodnoty, ktorý im umožní robiť rozhodnutia nie v strachu, ale v sebadôvere a v úcte.
Ja som sa rozhodla tejto téme venovať, lebo z osobných skúseností viem, v akých náročných situáciách sa nachádza dieťa aj rodič. Práve v týchto situáciách sa dá veľa vo vzájomnom vzťahu pokaziť, alebo stratiť a pritom to vôbec nie je potrebné, práve naopak.
Práve to je dôvod, prečo som sa rozhodla tejto téme venovať aj u nás v Lilium Centre a vytvoriť stretnutia na tému "Láskyplné vzťahy s deťmi".
“Láskyplné vzťahy s deťmi” sú 90 minútové spoločné stretnutia, kde sa s vami podelím o OVERENÉ spôsoby, ako si s vašimi deťmi vytvoriť naplňujúce vzťahy, nezáležiac na tom, v akej ste práve situácii…
…a je to tiež miesto, kde budete môcť načerpať inšpiráciu od iných ľudí, ktorí si prechádzajú alebo už prešli podobnými situáciami, akým teraz čelíte vy.

 

Tu je iba zlomok z toho, čo vám to prinesie, ak sa zúčastníte stretnutia "Láskyplné vzťahy s deťmi"

 • Konkrétne kroky, ktoré pomôžu riešiť vašu situáciu.
 • Objavíte príčinu problémov, čo vám prinesie efektivitu, pretože nebudete riešiť iba dôsledky, ale nájdete ich hlbší zdroj.
 • Nové pohľady na riešenie danej situácie, zdieľanie v skupine, spätná väzba, zistenie, čo funguje iným rodičom.
 • Hľadanie inovatívnych ciest k vytúženému láskyplnému vzťahu s deťmi.
 • Podporu od iných rodičov a pocit a poznanie, že v tom nie ste sami.
 • Pochopenie druhej strany, nové vnímanie vášho dieťaťa. Videnie problému v širších súvislostiach.
 • Efektívne využitý čas, okamžitý a trvalý posun.
 • Zlepšenie vzťahu s vaším dieťaťom.

Stretnutiami vás budú sprevádzať:

imageedit_6_4580869901-150x150Magdaléna Bacová, vďaka jej nadšeniu pre osobný rozvoj vzniklo Lilium Centrum. Ako matka dvoch detí priniesla svoju srdcovú tému “Láskyplné vzťahy s deťmi”.
Magdaléna je akreditovaný profesionálny kouč, certifikovaný ICF, International Coach Federation. Počas stretnutí vás bude sprevádzať ako facilitátorka a koučka, a to s pochopením a s láskou.

 

imageedit_4_9483777482-150x150Petra Kaločayová našla zaľúbenie v osobnostnom rozvoji a jej životná cesta viedla k štúdiu psychológie.
Petra miluje prácu s deťmi a venuje sa im odborne ako psychologička. Na našich stretnutiach nám ponúkne iný uhol pohľadu, ktorý nám rodičom možno často chýba.

 

 

Ako s vami pracujeme

 • Pracujeme v skupine max. 10 osôb.
 • Stretnutia sú v utorky v čase od 18,00 do 19,30 hod.
 • Skupina je otvorená, môžete sa kedykoľvek zúčastniť, potrebné je sa však vopred prihlásiť.
 • Je na vás, či budete v pozícii tichého pozorovateľa, aktívneho rečníka alebo človeka odovzdávajúceho svoju múdrosť formou spätnej väzby.
 • Nie je potrebné, aby ste sa špeciálne pripravovali.
 • Miesto stretnutí je Lilium Centrum www.liliumcentrum.sk

   Stretnutia "Láskyplné vzťahy s deťmi " sú pre vás, milujúcich rodičov, ktorým záleží na vašich deťoch a na vašom spoločnom vzťahu a momentálne sa nachádzate v niektorej z týchto situácií:

 • Ste v náročnom období rozpadu vzťahu a cítite, že to narúša váš vzťah s deťmi.
 • Cítite napätie, zúfalstvo a prenáša sa to aj do vzťahu s deťmi.
 • Aj keď vám už nezostáva sila a energia, ste si vedomí, že deti vás potrebujú.
 • Pozorujete, že sa narušil váš vzťah s deťmi, lebo sa nechcú s vami rozprávať, sú uzavreté, alebo odmietavé a vás to trápi.
 • Hľadáte, ako byť oporou vášmu dieťaťu, keď aj vy sami potrebujete podporiť a načerpať silu.
 • Riešite, ako reagovať v situáciách, keď dostávate informácie, ktoré vás vyvádzajú z rovnováhy.
Stretnutia "Láskyplné vzťahy s deťmi " nie sú vhodné pre páry a pre deti.
Cena stretnutia, ktoré môže mať pre vás nezaplatiteľný prínos, je len 15,-eur.
A navyše, stanete sa členom skupiny "Láskyplné vzťahy s deťmi" a budete pravidelne dostávať záznamy o témach a ich riešeniach, ktoré sa na skupinách preberajú. To pre vás znamená, že aj keď sa niektorej skupiny nezúčastníte, budete mať možnosť si tieto témy prejsť a použiť riešenia, ktoré sa vám práve hodia a môžu vám priniesť do vášho života okamžitý prínos.
Garancia, že ak sa rozhodnete stretnutia sa zúčastniť a na konci budete mať pocit, že to pre vás nemalo nijaký prínos, prídete za mnou, a ja vám bez akýchkoľvek otázok, či potreby vysvetlenia peniaze vrátim.
Takže skutočne nemáte čo stratiť.

 

Tu je to, čo môžete spraviť pre zlepšenie vášho vzťahu TERAZ

Ak sa chcete stretnutia „Láskyplné vzťahy s deťmi“ zúčastniť a  stretnúť sa so mnou osobne, veľmi rada sa vám budem venovať a spoločne sa postaráme o to, aby ste vo vašom vzťahu s deťmi dosiahli okamžité výsledky.
Ďalší postup vyzerá nasledovne:
Je to veľmi jednoduché. Stačí, aby ste sa prihlásili priamo cez kontakt na stránke http://www.liliumcentrum.sk/kontakt/
Tak isto Vás požiadam o platbu vo výške 15,- eur, ktorá je potvrdením vašej účasti. Platbu prosím previesť prevodom na účet: SK5711000000002940014479. Do poznámky napíšte vaše meno pre identifikáciu platby.

Tu je to, čo nasleduje POTOM

Hneď ako budeme mať vaše prihlásenie a platbu, zaregistrujeme vás na najbližší voľný termín a zašleme vám toto potvrdenie emailom.
V prípade, že by ste potrebovali viac informácií, alebo ak vám vybraný termín stretnutia nevyhovuje, napíšete nám a ja, alebo kolegyňa Petra Kaločayová, vám radi odpovieme na otázky, alebo si dohodneme s vami ďalší termín.
V prípade, že je všetko v poriadku, potvrdíme vám spätne na váš email vašu účasť a už sa budeme na vás veľmi tešiť.

Čas je rozhodujúci

Stretnutia sú vedené v limitovanom počte max. 10 ľudí. Preto ak rozmýšľate o účasti, radšej neváhajte a prihláste sa. Nevieme vám totiž garantovať, či bude najbližší termín ešte voľný.
Kliknite sem a prihláste sa
Teším sa na skoré stretnutie,
Magdaléna Bacová

No Comments

Comments are closed.