Súznenie krásy

V tomto programe vás sprevádzam na ceste objavovania a vyjadrovania vnútornej krásy prostredníctvom vášho osobného štýlu. Nájdeme cestu, ako byť spokojná a žiariť.

                                                                              CIEĽ:

  • Súznenie krásy Vytvoriť jedinečný štýl, ktorý zohľadňuje vaše potreby, osobnosť a životný štýl.
  • Vytvoriť súlad medzi vonkajšou a vnútornou krásou a podporiť vaše skutočné Ja.

ŠTRUKTÚRA PROGRAMU:

Program pozostáva zo štyroch modulov a vstupnej konzultácie (30 Min.). Súčasťou je manuál vášho osobného štýlu, vypracovaného na mieru (jeho vypracovanie trvá minimálne 2,5 hod.). Manuál vám vypracujem po absolvovaní všetkých modulov.

  1. Modul - naučím vás, aké farby používať a ako ich kombinovať tak, aby vynikla vaša prirodzená krása a dodali vám iskru, dozviete sa, aký ste farebný typ z pohľadu farebnej typológie (trvá 90 min.).
  2. Modul - naučíte sa využívať strihy vo váš prospech, aby ste sa cítili v oblečení ako v druhej koži (trvá cca 30 min.).
  3. Modul - to čo viete o farbách a strihoch budeme aplikovať vo vašom šatníku. Prejdeme si jednotlivé kúsky, nájdeme nové kombinácie a určíme, čo treba doplniť alebo vyradiť, aby bol váš šatník komplexný a vyjadroval vás (trvá 2 hod.)
  4. Modul - keď už vieme, čo vám chýba v šatníku, vyrazíme na nákupy. Ukážem vám, po čom siahnuť, aby ste daným kúskom vytvorili vo vašom šatníku úplne nové kombinácie, ktoré podporia vašu prirodzenú krásu a osobnosť (trvá 3 hod.)

AKO S VAMI PRACUJEM:

  • Individuálne, začíname vstupnou hĺbkovou konzultáciou, ktorá zohľadňuje jedinečnosť vašej osobnosti a postavy.
  • Pracujeme pomocou farieb, materiálov a strihov.
  • Vyberám vám doplnky a prvky na podčiarknutie vašej osobnosti.
  • Využívame súčasný šatník ako základ budovania vášho štýlu, vďaka ktorému sa budete cítiť sama sebou a krásna.

VÝSLEDNÝ EFEKT: 

Cítite sa sama sebou a krásna. V šatníku máte kúsky, ktoré podporia vašu osobnosť a pristanú vám. Každé ráno sa tešíte, že máte čo na seba. To, čo ste sa naučili v priebehu konzultácie vám navždy bude pripomínať manuál vášho osobného štýlu.

Marcela Špalková 

 

Cena: 490€